Этот сайт использует файлы cookie. Продолжая пользоваться данным сайтом, Вы соглашаетесь на использование ваших файлов cookie.
Български

Висш US-функционер, отговарящ за прането на пари и финансирането на тероризма, е в София

Висш US-функционер, отговарящ за прането на пари и финансирането на тероризма, е в София

Първият заместник помощник секретар в Министерството на финансите на САЩ Пол Ахърн е на посещение в София между 9-ти и 11-ти февруари, за да се срещне с представители на българското правителство. Разговорите ще се фокусират до голяма степен върху сътрудничеството в областта на борбата с прането на пари и финансирането на тероризма.

От вчера в София е и заместник помощник държавният секретар на САЩ Матю Палмър. Той е в България, за да се консултира с българското правителство за Западните Балкани като продължение на успешния стратегически диалог на високо ниво, който започнахме миналия месец, информират от дипломатическата мисия на САЩ в София.

Поделиться:
Читайте
новости:
Телеграмм Яндекс Дзен Вайбер Google Новости Яндекс Новости Фейсбук Твиттер Вконтакте Одноклассники